Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Dudek-Golec | Pomoc z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, oświatowego I administracyjnego. kancelaria-adg.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Dudek-Golec | Pomoc z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, oświatowego I administracyjnego.


http://kancelaria-adg.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Dudek-Golec udziela pomocy w zakresie prawa gospodarczego. Klienci mogą liczyć na wsparcie w: zakładaniu, przekształcaniu i likwidowaniu spółek prawa handlowego, a także fundacji i stowarzyszeń. Na pomoc mogą również liczyć osoby, które muszą przygotowywać zgłoszenia do Krajowego Rejestru Sądowego. Opracowanie projektów aktów wewnętrznych podmiotów gospodarczych, w tym uchwał, zarządzeń, regulaminów i procedur to kolejne zlecenia, z jakimi można się zgłosić do działającej na terenie Wielunia kancelarii. Oferta obejmuje też bieżącą obsługę posiedzeń w różnych instytucjach. Może to być na przykład sporządzanie protokołów z posiedzeń.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Dudek-Golec
Barycz 1
98-300 Wieluń
łódzkie
Kontakt: 603 912 004
NIP: 8321491684
REGON: 731513481
Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00